جمعه, 8 مرداد 1400
  • ساعت : ۱۴:۱۲:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 100
  • کد خبر : ۶۹۵۸
صیانت از منابع انسانی و حفاظت از تجهیزات، وظیفه مهم حراست است
رییس حراست شرکت انتقال گاز ایران، حفاظت از سرمایه ها و تجهیزات کم نظیر صنعت و صیانت از منابع انسانی و حفاظت از تجهیزات را وظیفه مهم و کلیدی حراست مناطق عملیات انتقال گاز برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، در حاشیه جلسه تکریم رییس پیشین حراست و معارفه سرپرست جدید حراست منطقه ۷ عملیات که با حضور رئیس حراست کل استان همدان، نماینده حراست شرکت ملی گاز ایران، رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران، سرپرست و جمعی از مسئولان منطقه ۷ عملیات انتقال گاز در محل سالن کنفرانس ساختمان ستاد این منطقه برگزار شد؛ ستار خرمی رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران با بیان اینکه رویکرد حراست، رویکردی صیانتی و پیشگیرانه دارد، گفت: در صورتی که واحدهای حراست رویکرد پیش بینی داشته باشند، روند انجام امور به ایجاد مصونیت و پیشگیری از بروز مخاطرات و وقوع حوادث  خسارت بار منجر خواهد شد و توجه به این مقوله کمک زیادی به سازمان و مدیریت صحیح آن خواهد نمود. 
خرمی ضمن تشکر از خدمات چهارساله «محمد پور»، تجربیات مفید وی را چراغ راه سرپرست حراست جدید منطقه عنوان و اظهار امیدواری کرد گسترش امنیت و ایمنی بخصوص در دو حوزه تجهیزات و نیروی انسانی جزو دغدغه ها و اولویت های حراست به منظور انتقال پایدار، ایمن و بهره ور گاز طبیعی و تداوم خدمت رسانی به هموطنان می باشد. 
در ادامه این جلسه مهدی زارع سرپرست منطقه نیز در سخنانی اظهار داشت :این منطقه عملیاتی با بیش از ۱۳ درصد از حجم خطوط لوله انتقال گاز کشور با گستردگی بی نظیر بین مناطق دهگانه ی کشور در جغرافیایی به وسعت شش استان سردسیر غربی و گذر این خطوط  از مناطق کوهستانی و صعب العبور؛ تلاش و جدیتی فراوان به منظور حفاظت از خطوط و تجهیزات می طلبد.
زارع در ادامه ضمن تشکر از خدمات رئیس سابق حراست منطقه افزود : با تلاش های ارزشمند و سرکشی های مداوم نیروهای حراست منطقه هم امنیت خطوط لوله و هم حفاظت از تجهیزات فنی منطقه به نحو مطلوبی صورت پذیرفته است که امید است با جدیت و اهتمام فراوان این مهم بیش از پیش سرلوحه کار سرپرست جدید حراست منطقه قرار گرفته و برنامه ریزی های مدونی در این زمینه انجام پذیرد.  
در ادامه این جلسه «مبشری» مدیر حراست کل استان همدان نیز در سخنانی اظهار داشت : ایجاد رضایت مندی در جامعه وظیفه یکایک کارکنان دولت است که منجر به ایجاد رضایت از نظام و باعث ایجاد پایداری امنیت کشور خواهد شد . 
در پایان این جلسه طی اهدای لوح تقدیری از خدمات «محمد پور» تجلیل و  «افراشته» به عنوان سرپرست جدید حراست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز منصوب گردید.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0